piektdiena, 2011. gada 21. janvāris

Sesija.


Ou, jes, nu tad beidzot mana sesija ir beigusies, visi 9 kontroldarbi uzrakstīti, nebija nemaz tik sarežģīti, ar atsevišķiem izņēmumiem, protams.
Tagad man ir nedēļa brīva :) nu labi, man pa viņu jāiemācās luga aktiermeistarībai, bet tas ir sīkums :) jē, tātad, nākamnedēļ jāsadara kaut kas.
Vispār, mans nākama semestra lekciju grafiks ir smieklīgs, pirmās 2 nedēļas jānāk uz skolu pirmdien, otrdien un trešdien, pārējais brīvs, tad mēs uzrakstīsim eksāmenu lietišķajā etiķetē un man skola būs tikai otrdienās un trešdienās, nezinu vai man priecāties vai bēdāties. Tagad būs pilnīgi NOTEIKTI jāatrod darbs :)
Saistībā ar ERASMUS man ir divas ziņas- viena laba, viena slikta. 1.Francijā ir SARM apmaiņas programma, kur var mācīties angļu valodā, kas nozīmē, ka es varu braukt un mācīties saprotot valodu. 2.Manas atzīmes netiek iesaldētas, kas savukārt, nozīmē, ka angliski man arī ir jānokārto visi eksāmeni uz 8 un augstāk, kas liek apšaubīt manas braukšanas vajadzību. Tas padara lēmuma pieņemšanu ļoti smagu, jo zinu, ka noteikti tiktu tajā braucienā, bet nezinu, vai varu tā riskēt, jo nezinu vai esmu tik spējīga, ak.
Visādi citādi man iet labi, nē, ļoti labi.
P.s. es pazīstu meiteni, kuras mamma strādā Staburadzē un tāpēc viņa lielo Cielaviņu var dabūt nevis par 8,00Ls bet gan 2,80Ls. Ha ha.
Svētīgu jums rītudienuvakarunaktivisudzīvi.
P.p.s.Zane nesen rakstīja, ka viņa raksta daudz, jo nevar rakstīt maz. Es rakstu dažreiz tikai tāpēc, ka gribu ielikt skaistu bildi, ha. Tagad man datorā ir miljons jaunas, skaistas, iedvesmojošas bildes, nu jā, laikam jāuztaisa viens ieraksts tikai ar bildēm.

8 komentāri:

 1. Man nākamajā semestrī tikai katru otro nedēļu ir tikai viena brīva diena. Jūtos vīlusies.

  labprāt paskatītos arī bilžu blogus (:

  Un manai programmai erasmus ir tikai Lietuvā, Vācijā un Rumānijā. Forša izvēle :D Vācija man nepatīk, ja kas.

  Un tu ignorēji manu "ejam kopā nodot asinis" twītu. Tu vienkārši negribi mani kā kompanjonu vai tu neredzēji? :D

  AtbildētDzēst
 2. tik forši par tām Cielaviņām! laimīgā meitene. kaut gan nē, ja man tā būtu, es viņas krietni par daudz saēstos.

  nu ar angļu val. visticamāk nebūs tik grūti, man arī likās, ka būs grūti angliski mācīties, bet var praktiski visu saprast. bet jā, kopumā ir traki tev ar šito. tu nevari braukt kaut kādā pēdējā vai priekšpēdējā studiju semestrī, kad tu nezaudētu daudz, ja arī kaut kas ar tām atzīmēm nesanāktu?

  AtbildētDzēst
 3. ā. es aizmirsu papriecāties par Cielaviņu iespēju komentārā.
  Un es aizmirsu vēl papriecāties arī par to, ka tu atceries, ko es rakstu :D ^^

  AtbildētDzēst
 4. :D es uz to twītu neatbildēju, jo izlasīju viņu pārāk vēlu un man likās, ka atbildes sniegšana jau nokavēta. Tu zini, kur to var izdarīt? Un man ir bail. Drusku.

  Hahaha, es tavā vieta brauktu uz Vāciju, jo tur ir forši, bet nu žēl, ka tev neder.

  Nu jā, es varu braukt vēl trešajā kursā, tad, ja nu kas, nebūs jāmaksā tiiiiik ļoti daudz, bet es gribu jau nākamgad, ak, viss ir tik ļoti rūpīgi jāizsver.

  Mums būs Cielaviņu ballīte, ha!

  AtbildētDzēst
 5. Man šķiet, ka tagad tas donoru buss ceļo visur apkārt. Man ir ierakstīts plānotājā, ka 26. martā Olimpijā var nodot, bet es tagad meklēju un neatrodu. Bet es pameklēšu. Noteikti, ka kkur var. Es tev turēšu rociņu. Es tiešām gribu pārbaudīt, kas man ir ar tām asinīm. var vai nevar. un tur arī pārbauda visu pārējo. tā ka forši.

  Nu man arī negribas uz Vāciju, jo māsa tur bija un man negribas tā kā atkārtot viņu. Gribas ko citu. Nespēju iedomāties nevienu, kas brauktu uz Lietuvu Erasmusā un kas vispār ir Rumānija :D

  Un man šķiet, ka mums ar vienu Cielaviņu nepietiks :D

  AtbildētDzēst
 6. Nu labi, tad braucam nodot asinis, šonedēļ :)
  Rumānija izklausās vēl tā vidēji labi, bet Lietuva gan ir smieklīgi :D
  Mēs ar dažiem cilvēkiem taisīsim sesiju beigu ballīti ar daudzām Cielaviņām, kā saka- nav ko niekoties XD

  AtbildētDzēst
 7. tikai tad jāuzzin, kur var to darīt šonedēļ.

  katram viena cielaviņa :D

  AtbildētDzēst
 8. amazing blog ; )
  good !

  if u want follow me and write comment ;*

  AtbildētDzēst