svētdiena, 2010. gada 12. decembris

Man šodien topā džezs.


Ir labi saprast, ka esmu savā īstajā vietā, runājot par skolu. Un vēl labāk ir apzināties, ka tur esot un mācoties , man pat patiesība tas padodas, piemēram, preses konferences imitācijā tiku atzīta par labāko sabiedrisko attiecību speciālisti, Pasternakai patika manas esejas leksika, viņas vārdus citējot: "Pilnīgi bauda lasīt!", pat Mirlins mani paslavēja, ha, proti, par lieliska scenārija un koncepcijas izveidi. To gan nevar teikt, piemēram, par filozofiju, bet nu- vēl tikai trīs lekcijas un tad jau sesijas eksāmens un aidā- uz mūžu būšu tikusi no tā vaļā. Ceru, ka nākamajā semestrī nebūs kāds līdzīgs priekšmets.
Tagad man tikai atliek pārvarēt sevi un veikt runu aktiermeistarībā, ja es to izdarīšu (ES TO VARU!), tad būšu pārkāpusi pāri milzīgam akmenim!
Es pēdējā laikā aizvien vairāk izbaudu mūziku, teātri, mākslu un kultūru kopumā.
Jāatzīst, ka mana māsa jau tagad ir pārspējusi mani zīmēšanas mākā, es lepojos ar viņu :) lai gan, protams, pati arī vēlētos mācīties zīmēt, bet nu nekas, viņai tas ir daudz daudz vairāk iekšā dots. Un es lepojos arī ar brāli, viņš katru nedēļu brauc vidēji uz 2-3 florbola sacensībām :) un janvārī mauks uz Somiju, protams, florbola dēļ. Es lepojos arī ar mammu un tēti, jo viņu attiecības pa pēdējiem gadiem ir uzlabojušās pa 180 grādiem, tādi jaukumiņi :) Dievs ir labs un Viņš uzklausa lūgšanas. Mīlu Jēzu un savu ģimenīti.
Un jā, es baudu dejas, man tik ļoti patīk :) lai gan es vēl joprojām raustos lekt virsū Armandam, man šķiet, ka viņš aizlidos no mana svara :D
Ar katru dienu man aizvien vairāk šķiet, ka es augu domāšanā un uztverē. Vismaz dažās jomās.
Šī nedēļa nebūs viegla, jo es ļoti ļoti cītīgi mācīšos filozofiju, ak, vēl tikai viena nedēļa, VIENA.
Es šobrīd iekšēji staroju. Iešu uzpildīties ar garīgo maizi, proti, lasīšu Bībeli :) un rīt- nekādu saldumu.
P.s.mēs vakar dabūjām divas tortes, 10 kūku gabaliņus un 5 piciņas no Salas --> bez maksas. Ir labi, ja draugi strādā kafejnīcā "sala" :D:D

2 komentāri: